2016-01-12

Közgyűlési meghívó – 2016. január 30.

Meghívó a Mercy Magyar Hagyományőrző, és Szeretetszolgálat Nemzetközi Egyesület Közgyűlésére!

Helyszín: 8900. Zalaegerszeg, Kiskondás Étterem
Időpont:   2016. január 30. (szombat ) 19. 00 óra.

Napirendi pontok:

1. A közgyűléssel kapcsolatos tisztségviselők megválasztása (levezető elnök, jegyzőkönyvvezető, jegyzőkönyv hitelesítő)
  2. A napirendi pontok megszavazása
  3. 2015 évi beszámoló elfogadása
  4. 2016. évi költségvetés és szakmai terv
  5. Alapszabály módosításának megbeszélése
  6. Tisztújítás
  7. Telephely bejegyzésének elfogadása Szlovákiában (Soós Jolán alelnöknél és Vlahi Évánál)
  8. Egyebek

A közgyűlés határozatképes, ha azon a tagok több mint fele jelen van. Amennyiben a közgyűlés nem lesz határozatképes, a megismételt közgyűlés ugyanazon a helyen: 8900 Zalaegerszeg, Kiskondás Étterem.   2016. január 30. 19.30 órakor kerül megtartásra.

A megismételt közgyűlés a jelenlévők számától függetlenül határozatképes!
Amennyiben a napirendi pontokkal, illetve az egyesület működésével kapcsolatban kérdése vagy észrevétele van, úgy azokat a közgyűlést megelőzően, írásban a mercyegyesulet@gmail.com e-mail címre kérjük, hogy eljuttatni szíveskedjen.

Zalaegerszeg, 2016. január .12.

About 3bmedia